Meny

Om oss

Speed Trafikkopplæring har som hovedmål å bidra til at kandidaten etter endt trafikal opplæring skal inneha ett tankesett som minker risikoen for å bli en del av en trafikkulykke. Det viser seg at valget av trafikkskole vil kunne påvirke hvordan du senere tenker, og tar beslutninger i trafikken. Det er derfor fornuftig å tenke godt igjennom hvilken skole man velger å benytte i forhold til sin opplæring. Speed Trafikkopplæring vil sørge for at du får en opplæring som vil gi deg de beste forutsetningene videre. Dette sikrer vi blant annet gjennom intern kvalitetssikring, rutinerte- og faglig oppdaterte lærere, reviderte undervisningsplaner, jevnlige gjennomganger av elevresultater og mulighet for systematisk foreldresamarbeid.

Du skal være trygg når du velger oss som din samarbeidspartner i forhold til førerkortet ditt.

Trafikklærere

Anders Guldahl

Anders Guldahl

Daglig-/faglig leder
915 40 740
anders@speedtrafikk.no

Anne Auen

Anne Auen

Trafikklærer
974 14 736
anne@speedtrafikk.no

Halvard Festø-Bjørgen

Halvard Festø-Bjørgen

Trafikklærer
414 92 242
halvard@speedtrafikk.no

Helene Tormodsrud

Helene Tormodsrud

Kontoransvarlig
907 77 333
post@speedtrafikk.no

Magnus Furu

Magnus Furu

Trafikklærer
953 67 668
magnus@speedtrafikk.no

Odd Egil Sørby

Odd Egil Sørby

Trafikklærer
913 96 290
odd@stokketrafikkskole.no

Odd Øyvind Frøyset

Odd Øyvind Frøyset

Trafikklærer
913 07 861
post@oyvinds.no

Thomas Olander Rossland

Thomas Olander Rossland

Trafikklærer
960 14 946
thomas@speedtrafikk.no